Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Warkałki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż: 2 działki w Warkałkach - z dostępem do jeziora Warkalskiego! Nowa niższa cena! Szukasz miejsca na wymarzony dom lub inwestycję blisko jeziora?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Kretowiny

Kretowiny(Warkałki + 14 km)

249 000 zł615 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa o powierzchni 615 m2 położona w malowniczych Kretowinach nad jeziorem Narie. Na działce domek holenderski z tarasem, miejsce na ognisko i do wypoczynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Morąg

Morąg(Warkałki + 12 km)

69 900 zł998 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Skolity

Skolity(Warkałki + 19 km)

88 774 zł523 m² 169,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę budowlaną o powierzchni 523m2 wchodzącą w kompleks działek VI już etapu sprzedaży. W ofercie posiadamy inne działki o powierzchni do 2500m2 wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Florczaki

Florczaki(Warkałki + 18 km)

145 000 zł3 000 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Gubity

Gubity(Warkałki + 17 km)

290 000 zł13 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 23 o pow. 13.600m2 położoną w miejsc. Gubity gm. Morąg. Działka położona na wzniesieniu, teren pagórkowaty, urozmaicony. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kępa Kalnicka

Kępa Kalnicka(Warkałki + 12 km)

99 000 zł9 010 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,901 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy - Kępa Kalnicka. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Ząbrowiec

Ząbrowiec(Warkałki + 7 km)

92 862 zł14 070 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zostań rolnikiem - atrakcyjna działka rolna! Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie możesz rozpocząć gospodarowanie, prowadzić uprawy lub stworzyć swoje miejsce na wsi? W samym sercu Warmii.